Menu
Par veikalu
Palīdzība
Noderīgas saites
Menu
Par veikalu
Palīdzība
Noderīgas saites
Lai Tavs pirkums kalpo pēc iespējas ilgāk!
Paldies par pirkumu! Priecājamies, ka, ja runa ir par modi, Tu izvēlies MODIVO! Zemāk esam sagatavojuši priekš Tevis informāciju par lietošanu un kopšanu. Lūdzu, iepazīsties ar to, lai varētu pēc iespējas ilgāk priecāties par iegādāto produktu!
Apģērbs
Lai saglabātu labu apģērba izskatu, ir noteikti nepieciešama apģērba kopšanas ieteikumu ievērošana, kas ir norādīti uz iešūtām vai pievienotām apģērba etiķetēm. Pirms apkopes uzsākšanas detalizēti iepazīstieties ar tajās norādīto informāciju. Tās ir sniegtas piktogrammu veidā.
Efektīva un droša apģērba kopšana
Atceries par atbilstošu temperatūru
Izmanto atbilstošus apģērba mazgāšanas līdzekļus
Atceries: dažādiem apģērba veidiem ir nepieciešama dažāda pieeja mazgāšanas laikā.
Žāvēšana, gludināšana, uzglabāšana
Apavu lietošanas pamatnoteikumi
1. uzvelkot un novelkot apavus, pārbaudi, vai apavu šņores ir labi atraisītas. Šī vienkāršā darbība nodrošinās to, ka apavu virsēja daļa un papēža konstrukcija paliks stingra, un neizlieksies, neizstiepsies, un nesavilksies.
2. Lai izvairītos no papēža uzliku un virsējās daļas laušanas, un saplēšanas, apavu uzvilkšanai izmanto kurpju mēlīti. To atradīsi sūtījumā kopā ar savu pasūtījumu.
3. Izvairieties no apavu saslapināšanas un sviedru ietekmes. Pat labi glabātus apavi var samērcēt lietus vai kūstošā sniega laikā, tāpēc visatbilstošākie šādiem apstākļiem ir apavi, kas marķēti kā „Waterproof”. Ja tomēr tā notika, žāvē apavus istabas temperatūrā tālak no karstuma avotiem. Atceries, ka pārdevējs neuzņemas atbildību par ārējo faktoru izraisītiem defektiem, ja apavi nav paredzēti lietošanai šādos apstākļos.
4. Ja esi izvēlējies ādas apavus bez oderes vai ar krāsotu, dabīgu oderi, pastāv krāsošanās parādīšanās iespēja. Tas ir dabisks un īslaicīgs process. Apavos ar sintētisku oderējumu krāsošana neparādās.
5. Nodilušās virsas un šņoru maiņa, kā arī apavu iekšpuses kopšana (iekšzoļu maiņa) paliek Tavā ziņā un neveido pamatu sūdzībai.
6. Lieto apavus atbilstoši to izmantošanas mērķim: piemēram, mājas apavus izmantojam slēgtās un sausās telpās, bet sporta apavus - uz šim nolūkam paredzētiem segumiem.
7. Ādas papēžiem, papēžiem, kas sastāv no atsevišķiem elementiem, ka arī ar ādu apvilktiem papēžiem ir nepieciešama tāda pati kopšana kā apavu virspusei.
8. Ar tādiem apzīmējumiem kā Waterproof un Water Resistan marķētus apavus regulāri impregnē, pateicoties kam saglabāsi izmantoto tehnoloģiju ūdensizturīgās īpašības.
Vai Tu impregnē apavus, veic to kopšanu? Pārbaudi, vai pareizi par tiem rūpējies!
Izvairieties no vēl mitru apavu pulēšanas vai to pārmerīgās smidzināšanas. Atceries, ka laikam ejot, apavu mehāniskās nonēsāšanās vai laikapstākļu ietekmes rezultātā impregnēšanas efekts daļēji zūd. Tas ir dabisks process, kas neizbēgami noved pie apavu kvalitātes samazināšanās un lielā mērā nav atkarīgs no to kvalitātes. Neskatoties uz to, ir vērts tomēr parūpēties, lai līdzekļi, kas aizsargā mūsu apavus, būtu pēc iespējas labākas kvalitātes un saturētu atbilstoši atlasītas taukvielas un eļļas, kas savienojumā ar piemērotam krāsvielām atsvaidzina mūsu apavus. Tas, kādu tehniku un līdzekļus izmantot, ir atkarīgs no apavu materiāla vai ādas, no kuriem tie tika darināti.
Āda - efektīvi kopšanas veidi
Āda tāpat kā katrs dabīgs materiāls var nesaglabāt tādu pašu krāsu un struktūru uz visas tās virsmas. Iespējamās krāsas vai faktūras atšķirības izriet no tās dabiskās nevienmērības.
GLUDĀDAS VIRSA
Netīrumus vienmēr notīri ar tīrā ūdenī samitrinātu sūkli vai drānu. Notīrīto produktu atstāj nožūt istabas temperatūrā. Pēc tam uzklāj nelielu daudzumu īpaši šim materiālam paredzētas pastas vai krēma un izlīdzini pa visu virsmu. Pēc nožūšanas nopulē to ar mīksu drānu. Atceries, ka pulēšanas pastas, kas var bojāt virsas materiālu, ir jālieto piesardzīgi.
VELŪRA VAI NUBUKA VIRSA
Notīri netīrumus ar īpaši tam paredzētu gumijas vai jauktu saru birsti. Lai atdzīvinātu krāsu, uzklāj uz apaviem speciālu krāsojošu līdzekli ar izsmidzinātāju, bet lai pasargātu rudens - ziemas apavus no samirkšanas, izmanto impregnantu aerosolā. Neizmanto pastas un krēmus, jo taukainus traipus nebūs iespējams noņemt.
VIRSMA NO ĀDAS AR SAPLAISĀJUŠU STRUKTŪRU (veids: pull-up crazy horse)
Noslauki netīrumus ar mitru drānu vai sūkli, un pēc to izžūšanas istabas temperatūrā uzklāj ietaukošanas līdzekli ar izsmidzinātāju.
LAKOTA VIRSA UN VIRSA NO ĀDAI LĪDZĪGIEM MATERIĀLIEM
Nomazgā netīrumus ar ūdenī samitrinātu drānu vai sūkli, un atstāj tos nožūt istabas temperatūrā. Pēc izžūšanas uzklāj bezkrāsainu krēmu vai pielieto sintētiskām ādām paredzētos līdzekļus ar izsmidzinātāju.
VIRSA NO ŠĶIEDRAS MATERIĀLA
Netīrumus tīri tikai, ar šim nolūkam paredzētā, maigā mazgāšanas līdzekļa šķīdumā samērcētu sūkli.
ŪDENSDROŠI APAVI
Apavus ar ūdensdrošu membrānu, atsvaidzini izmantojot mitru drānu. Izsmidzini kopšanas līdzekli ar izsmidzinātāju uz labi nosusinātas, vēlams, uzsildītas virsmas. Ja apavi ir ūdensdroši un tika izgatavoti no īpaši impregnētās ādas, izmanto šiem ādas veidiem piemērotu vasku vai impregnantu ar izsmidzinātāju. Augšējais materiāls var nedaudz mainīt toni, kas nav defekts.
ĀDAS ZOLE
Ja zole ir netīra, noslauki to ar nedaudz mitru drānu un pēc tās izžūšanas istabas temperatūrā, uzklāj uz zoles malas un papēža caurspīdīgu apavu krēmu. Brīdi uzgaidi un tad nopulē to. Centieties izvairīties no samērcēšanas, kas var izraisīt noslāņošanos un zoles atdalīšanos. Ja tomēr tas tā notiek, izžāvē apavus istabas temperatūrā.
TERMOPLASTISKĀ KAUČUKA ZOLE AR ĀDAS ELEMENTIEM
Noslauki netīrumus ar mitru drānu. Attiecībā uz šī veida apaviem izvairieties no to saslapināšanas. Ja tomēr neizdevās no tās izvairīties, apavus ir nepieciešams žāvēt istabas temperatūrā.
Somas un mugursomas nemazgājam un nepārslogojam - iepazīsti noteikumus.
1. Somas un mugursomas, līdzīgi kā apavus, izmanto atbilstoši to lietošanas mērķim. Neaizmirsti par to pareizu un regulāru kopšanu.
2. Uzmanies no pārāk lielas materiāla pārslogošanas un sasprindzināšanas, jo tas var izraisīt delikātu elementu, kā, piemēram, rokturu, siksniņu un plecu siksnu bojājumus.
3. Lai soma vai mugursoma pēc iespējas ilgāk saglabātu savas estētiskās vērtības, izvairies no ilgstošas tās beršanas pret citām virsmām, kā arī pievērs uzmanību asiem un raupjiem priekšmetiem, kas var radīt izberšanos vai citus mehāniskus bojājumus.
4. Veic izstrādājumu kopšanu atbilstoši materiālam, no kura tie tika izgatavoti. Mazgāšana veļas mazgājamajā mašīnā vai mehāniskā tīrīšana bojā izstrādājumu, un tas ir pamats sūdzības noraidīšanai.
Lai saglabātu rotaslietu vērtīgumu un laikmetīgo skaistumu, ir nepieciešama to atbilstoša kopšana.
1. Rotaslietām ir nepieciešama regulāra tīrīšana. Atkarībā no to izmantošanas veida, laiku pa laikam ir nepieciešams tās noslaucīt ar speciālu lupatiņu vai izmantot profesionālus tīrīšanas pakalpojumus.
2. Aizsardzības nolūkos pret bojājumiem, putekļiem vai izbalēšanu, rotaslietas ir nepieciešams uzglabāt, piemēram, lādītēs vai mīkstos maisiņos.
3. Trauslus izstrādājumus, piemēram, plānas ķēdītes, mežģīņveida rotaslietas un bižutēriju, kas izgatavota izmantojot plānsienu liešanas tehnoloģiju (tā sauktās pūšamās rotaslietas), nedrīkst liekt, stiept, pārāk cieši aptīt vai pakļaut triecienam, jo tas var izraisīt deformāciju, saliekumu, lūzumu, plīsumu vai citus neatgriezeniskus bojājumus.
4. Rotaslietas ir nepieciešams sargāt pret ķīmisko vielu iedarbību. Lielākā daļa no ikdienā izmantotiem tīrīšanas un kosmētikas līdzekļu, piemēram, laku, dezodorantu vai smaržu sastāvdaļām var izraisīt izstrādājumu vai ādas kāsas maiņu saskares vietā ar rotaslietām.
5. Rotaslietas, kas izgatavotas no organiskiem (piemēram, koka, ādas, pērlēm, koraļļiem, dzintara) materiāiem, ir īpaši jutīgas pret ķīmisko iedarbību.
6. Svarīgi arī atcerēties, ka rotaslietu izstrādei bieži tiek izmantoti sakausējumi nevis tīrie metāli. Sakausējumi veido ķīmiskas reakcijas ar dažādām vielām, kas var izraisīt krāsas maiņu. Negatīvu ietekmi uz rotaslietu stāvokli var izraisīt arī pārmērīga saskare ar ūdeni. Īpaši jutīgi ir līmēti un organiski elementi. Ir ieteicams lietot kosmētiku pirms rotaslietu uzlikšanas. Akmeņi, kas rotā rotaslietas, ir īpaši pakļauti izkrišanai, plaisāšanai, nolūšanai un citiem bojājumiem. Tapēc rotas ir nepieciešams noņemt pirms mājas darbiem, gulētiešanas vai sporta nodarbībām utt.
SŪDZĪBAS PAR ROTASLIETĀM
Pretenzijas nav attiecināmas uz mehāniskiem bojājumiem (piemēram, deformācijām, iespiedumiem, plaisām, noberzumiem utml.), bojājumiem, kas radušies, produkta lietošanas rezultātā, kas neatbilst tā lietošanas nolūkam vai instrukcijai; bojājumiem, kas radušies neatbilstošas kopšanas rezultātā; uz ādas/siksnas/šņores/kaučuka elementu lietošanas laikā radušajiem atšķirībām krāsā, struktūrā, kas pieder pie šo bižutērijas elementu dabiskajām īpašībām.
Pārbaudi biežāk uzdotos jautājumus Palīdzības Centrā vai sazinies ar mums